• "Piątek przebierańców" w szkole

• ,,Piątek Przebierańców” to kolejny konkurs Samorządu Uczniowskiego.
            I kolejne Bonusy dla Zwycięzców.
            Wszyscy uczniowie , którzy tego dnia się przebrali zostali nagrodzeni 5 punktami z zachowania. Gala Przebierańców rozpoczęła się o godzinie 12.25.
            Prezentacji towarzyszyła odpowiednia muzyka, prawie jak na pokazach mody. Mogliśmy podziwiać artystyczne umiejętności naszych uczniów. Były wygięcia, odpowiednie pozy i przede wszystkim wyjątkowo bogata mimika.
            I najważniejsza część głosowania - wybór najciekawszych stroi.
            Każdy uczeń miał do dyspozycji dwa żetony , czyli dwa głosy. Od niego zależało, którym dwóm osobom je przekaże.
            Nad liczeniem głosów czuwała Pani Małgorzata Spała.

A oto Zwycięzcy:
            I miejsce: Maja Ola
            II miejsce: Iga Pogrzebska i Dana Polischuk (para)

III miejsce: Filip Czop
            IV miejsce:
            Paweł Matejko
            Adam Żężawa

Zwycięzcy otrzymali Bonusy
            BONUS

AKTYWNI W SZKOLNYCH KONKURSACH

,,Piątek Przebierańców”

Właściciel xxxxxx
            zwolniony z pytania lub kartkówki ( do wyboru)
            Bonus ważny do dnia 26 lutego 2024 r do dnia 11 marca 2024 r

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

• Klub Pożeracze Liter - klasa I

• W ramach zajęć projektowych, mających na celu wzbudzenie zainteresowania czytelnictwem w śród dzieci, gościliśmy tym razem mamę Adasia Panią Joannę. Wspólnie zapoznali nas z bardzo ciekawymi przygodami bohaterów książki pt. "Nie martw się cukierku". Dużo humoru,zabawy.Polecamy wszystkim

• Zajęcia biblioteczne w klasie I

• Przeprowadziłam lekcję biblioteczną w klasie I „Biblioteka w naszej szkole”.  W czasie tego spotkania uczniowie zostali zapoznani z pomieszczeniem, pracą, regulaminem i księgozbiorem naszej szkolnej biblioteki. Uczniowie utrwalali nawyk kontaktu z książką, chętnie odgadywali zagadki związane z tytułami utworów dla dzieci oraz postaciami z bajek. W czasie przerw międzylekcyjnych czarodziejskie chwile z książką przeżyli odwiedzający szkolną biblioteczkę.

• Zajęcia popołudniowe w klasie drugiej

• Udało nam się stworzyć bańki, które można odbijać. Zabawy było co nie miara.

Połączyliśmy także ćwiczenia oddechowe z zabawą. Jak widać powstało piękne dzieło.