Komunikat Dyrektora Zespołu Edukacyjnego w Konotopie

• Komunikat Dyrektora Zespołu Edukacyjnego w Konotopie

Publiczne Przedszkole w Konotopie rozpoczyna pracę opiekuńczą

od 11 maja 2020 r.

Stosując się do wytycznych GIS i MEN oraz uwzględniając możliwości placówki, zapewniamy funkcjonowanie jednej grupy przedszkolnej, w której przebywać może maksymalnie 12 wychowanków. Przedszkole będzie czynne od 7.00 do 15.00. Budynek przedszkola będzie zamknięty dla osób z zewnątrz, w tym także dla rodziców.

W obecnej sytuacji, zwiększonego reżimu sanitarnego, zapewniamy miejsce tylko dzieciom rodziców pracujących.

Zgłoszenia dziecka do przedszkola można dokonać:

• drogą elektroniczną na adres spkonotop@vp.pl wypełniając formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej
        • w sekretariacie Zespołu Edukacyjnego w Konotopie
        • drogą telefoniczną 683524222

Po zgłoszeniu dziecka należy otrzymać akceptację dyrektora placówki.

Bez wcześniejszego zgłoszenia nie ma możliwości przyjęcia dziecka do przedszkola.

Szczegółowe zasady funkcjonowania placówki w okresie zagrożenia epidemicznego COVID - 19 określają odrębne procedury.

Załącznik 1 - Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka z Przedszkola Publicznego w Konotopie

Załącznik 2- Procedura postępowania w okresie zagrożenia epidemicznego

Deklaracja.docx