• Uzależnienia behawioralne

• Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży online

• Nowoczesne technologie a nasze dzieci

• Domowe Zasady Ekranowe

• Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży

• Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży - zachęcamy do zapoznania się z poniższym załącznikiem

nfz_nr_5.pdf

• Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców  i nauczycieli

• Pod bezpłatny numer telefonu może zadzwonić każda moda osoba mająca problemy
        w domu, w szkole czy też w relacjach rówieśniczych. Konsultanci ITAKI są gotowi do świadczenia pomocy nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

W ramach działań infolinii pracownicy Fundacji świadczą również wsparcie osobom dorosłym, opiekunom i nauczycielom, którzy mają problemy z dorastającymi dziećmi.

Wszystkie działania są realizowane bezpłatnie i anonimowo. Specjaliści Fundacji ITAKA
        to doświadczeni psychologowie, pedagodzy i prawnicy, którzy udzielają porad zarówno przez telefon, czat jak i e-mail.